Marketing internetowy

Marketing internetowy

Marketing internetowy

Sprowadź klientów do swojego biznesu. Zareklamuj się w Internecie, dzięki dopasowanym narzędziom dotrzemy z twoją ofertą bezpośrednio do grupy docelowej.

Kampanie AdWords

To narzędzie, które pozwala na skuteczną i natychmiastową promocję Twojej strony w wyszukiwarce oraz na stronach witryn partnerskich sieci Google. Reklamy wyświetlają się w formie linków obok oraz nad naturalnymi wynikami wyszukiwania i wywołane są na podstawie określonych z góry słów kluczowych, które wpisują użytkownicy zainteresowani ofertą lub informacjami związanymi Twoją branżą.

Social media

Social Media Serwisy oraz portale internetowe gromadzą wokół ogromne grupy ludzi i tworzą tak zwane media społecznościowe. Jest to bardzo korzystne dla firm, szczególnie z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, które chcą zwiększyć ilość odwiedzin na swojej stronie internetowej czy też dotrzeć do większej liczby potencjalnych Klientów a co za tym idzie zwiększyć swój zysk

Copywriting

Zajmiemy się unikalnych i wartościowych treści na potrzeby Twojego serwisu www czy sklepu internetowego. Tworzenie treści oddajemy w ręce profesjonalnego copywritera, który jest w stanie przygotować materiały tekstowe idealnie trafiające do Twoich potencjalnych klientów.
Tworzone przez nas treści powstają w ścisłe współpracy z Klientem, tak aby najlepiej pełniły swoje cele biznesowe i budowały tożsamość marki.
Teksty reklamowe, informacyjne i konkursowe do prasy, outdooru, ulotek, plakatów, mailingów, broszur, folderów, biuletynów.
Oryginalne i unikalne teksty do różnych zakładek napisane z pomysłem i podkreśleniem korzyści dla klienta, ciekawe i przykuwające uwagę.

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie w sieci to ogół działań nad Twoją stroną www, mających na celu poprawę jej widoczności w wyszukiwarkach internetowych, tak aby zajmowała ona jak najwyższa pozycję, przynosząc Ci większy ruch i w efekcie sprzedaż. Użytkownicy Internetu, wpisując określone słowa kluczowe, szukają informacji, ofert czy produktów na pierwszych stronach Google.

Potrzebna wycena?

Wypełnij krótki formularz, na podstawie którego będziemy mogli dokonać wyceny. W razie potrzeby pomożemy Ci dobrać odpowiednie narzędzia marketingowe do realizacji twojego celu.

Jak przygotować materiały do strony internetowej?

Przeczytaj krótki artykuł i dowiedz się jak przygotować materiały do swojej strony internetowej.