Przejdź do treści

Usługi:

Czy Twoją firmę stać na to, aby się nie promować?

W skutecznym marketingu nie chodzi o to, żeby pieniądze na promocję wydawać, lecz aby zainwestowany kapitał, przełożył się na wielokrotny wzrost dochodów firmy.

Marketing internetowy

Kampanie Google Ads

Pokaż klientom, że istniejesz!

Nierzadko można spotkać się ze stwierdzeniem, że jeśli Twojej firmy nie widać w Google to nie istnieje. Trudno z tym dyskutować, bo koncern jest m.in. właścicielem serwisu pocztowego Gmail, portalu Youtube oraz najpopularniejszej na świecie wyszukiwarki. Do setek milionów użytkowników tych stron można dotrzeć przy pomocy kampanii Google Ads (dawniej Adwords), czyli specjalnego systemu reklamowego. Dzięki nim w dowolnym miejscu i czasie, wyświetlisz wybranej grupie osób treści, które zbudują rynkową przewagę Twojego przedsiębiorstwa. Skutecznie zaplanowana kampania pozwoli rozpromować markę lub odczuwalnie zwiększyć sprzedaż, a my wiemy, jak to zrobić! Agencja Reklamowa Grafit oferuje kompleksowe wsparcia przy kampaniach Google Ads, poczynając od ich zaplanowania, a na realizacji i rozliczeniu kończąc.

Potencjał kampanii Google Ads:

Social media

Nie ma Cię w social media? Masz problem!

Czy możesz sobie pozwolić, aby nie było Cię w mediach społecznościowych? Zdecydowanie nie! Social media to marketingowo-promocyjny walec, którego rozmiary objęły już cały świat, a i tak z każdym rokiem się powiększają. Dość powiedzieć, że obecnie wiele instytucji i firm działa jedynie na portalach społecznościowych, zarzucając posiadanie własnej strony lub reklamę tradycyjnymi kanałami. Nic dziwnego, bytność w takich miejscach daje dostęp do miliardów użytkowników. Poruszanie się po tym świecie nie jest jednak łatwe. Wymaga pomysłowości, oryginalności oraz uczciwości, bo internauci szybko odrzucają działania, w których wyczują fałszywe nuty. Tutaj na scenę wkracza Agencja Marketingowa Grafit. Zajmujemy się prowadzeniem kont na portalach społecznościowych. Dodatkowo projektujemy oraz realizujemy kampanie o różnym budżecie i zasięgu.

Działanie w social mediach to zdecydowanie więcej, niż tylko napisanie kilku słów lub dodanie ładnego zdjęcia. Nieodpowiedni content może sprawić, że fanpage straci fanów lub ich liczba nigdy nie wzrośnie. Pierwszą korzyścią, jaką daje współpraca z Agencją Marketingową Grafit, jest nasza wiedza. Oferujemy wsparcie profesjonalistów (grafików, copywriterów, ekspertów), doskonale znających nie tylko realia social media, ale także sposoby działania algorytmów, odpowiadających za zasięg publikowanych informacji. Stale śledzimy zmiany w tym zakresie. Druga korzyść to oszczędność czasu. Prowadzenie profilu firmy w profesjonalny, rzetelny i kreatywny sposób pochłania wiele godzin. Zlecając tę pracę nam, nie musisz szukać wolnej chwili każdego dnia. W końcu po trzecie, sporo zaoszczędzisz np. w zakresie kampanii reklamowych! Ich optymalna konfiguracja pozwoli mniejszym kosztem, osiągnąć lepsze efekty.

Śmiało można powiedzieć, że łatwiej wyliczyć, czego się nie da zrobić w ramach płatnych kampanii reklamowych w social mediach, niż podać wszystkie dostępne możliwości. Wystarczy tylko wiedzieć, jak ten potencjał wykorzystać, a z tym zadaniem od wielu lat świetnie radzą się specjaliści z naszej firmy. Oferujemy prowadzenie różnego typu kampanii. Mogą być ukierunkowane np. na zwiększenie liczby fanów profilu w mediach społecznościowych, promowanie konkretnych informacji lub filmów, czy też zwiększenie rozpoznawalności marki. Dobrym pomysłem jest również wykorzystanie social mediów do zwiększenia ruchu na oficjalnej stronie www firmy, skąd bezpośrednio da się dokonać zakupu lub skorzystać z usługi. W każdym przypadku to klient precyzyjnie wyznacza nam wysokość budżetu. Efekty prezentujemy w ramach szczegółowych raportów.

Potencjał kampanii w Social media:

Copywriting

Słowa są jak pieniądze...

Copywriting to kolejna propozycja w szerokim wachlarzu usług Agencji Marketingowej Grafit. Nasi copywriterzy są prawdziwymi „magikami słowa”. Potrafią wyczarować wartościowy content, opisujący praktycznie każdy produkt lub branżę, zgodnie z rygorystycznymi zasadami SEO. Chętnie przełamujemy istniejące konwencje, ale zawsze robimy to w ramach aktualnych trendów. Dbamy, aby oferowane materiały spełniały najwyższe standardy promocyjne. Dzięki tekstom copywriterów Agencji Marketingowej Grafit zbudujesz pozytywny wizerunek swojej firmy, który przełoży się na odczuwalne wpływy w budżecie przedsiębiorstwa.

Content na strony www i do sklepów internetowych

Wszystkie zamówione treści powstają przy stałej współpracy z klientami. Podejmujemy się pisania tekstów według precyzyjnych wytycznych, ale w razie potrzeby pomagamy też stworzyć niezbędny plan prac i harmonogram implementacji materiałów. Naszym partnerom zapewniamy m.in. kompleksowe wyposażenie stron www w dedykowane treści. Zawsze mają one kreatywny oraz unikatowy charakter. Podejmujemy się także długotrwałej współpracy przy redakcji blogów, które podnoszą prestiż firmy. Jesteśmy również niesamowicie skutecznie na polu atrakcyjnych opisów sklepów internetowych. Potrafimy zachęcić do przyjrzenia się konkretnym produktom lub całym kategoriom.

Zarabiaj więcej – wykorzystaj naszą kreatywność w reklamie

Słowa mają moc, której często brakuje zdjęciom i filmom. Odpowiednio dobrane potrafią dotrzeć w głąb świadomości klienta, wzbudzając w nim potrzebę zakupową. Ich optymalny dobór jest jednak prawdziwą sztuką, a my na tej scenie czujemy się pierwszoplanowymi aktorami. Agencja Marketingowa Grafit tworzy efektywne teksty reklamowe zarówno w ramach długofalowych kampanii, jak i pojedynczych reklam. Bezbłędnie identyfikujemy rynkowe trendy, wykorzystując je do osiągnięcia celu. Nasze slogany mocno zapadają w pamięć, podobnie zresztą jak liczne materiały prasowo-informacyjne. Językiem korzyści potrafimy przekonać klientów do zakupu usługi lub produktu.

Pozycjonowanie

Jesteś na 2 stronie w wyszukiwarce? Przekonaj się, co to oznacza!

Według różnych danych zdecydowana większość użytkowników nie odwiedza drugiej strony wyszukiwarki, gdy wpisze do niej konkretne hasło. Co więcej wiele osób ogranicza się jedynie do pierwszych pozycji, które zobaczą na „złotej części” strony, czyli tej która wyświetla się zaraz po wczytaniu. Oznacza to, że jeśli Twoja firma znajduje się na drugiej stronie wyszukiwarki traci miliony potencjalnych klientów, którzy nawet nie zobaczą oferty przedsiębiorstwa. Jeśli chcesz wskoczyć na topowe miejsca, warto zaufać Agencji Marketingowej Grafit. SEO nie ma przed nami tajemnic. Znamy sekrety i zasady działania algorytmów oraz potrafimy tę wiedzę wykorzystać. Sprawimy, że strona zajmie pierwsze miejsca podczas wyszukiwania, a Ty zyskasz dzięki temu przewagę nad konkurencją. Nie musisz wierzyć nam na słowo. Przedstawiamy szczegółowe raporty z przeprowadzonych działań. Dzięki nim masz pewność, że pieniądze zostało bardzo dobrze wydane i zwrócą się w postaci zakupów klientów.

Na co możesz liczyć w ramach usługi pozycjonowania?

Już wiesz, że pierwsze 10 ofert znalezionych po wpisaniu hasła, zagarnia lwią część internautów. Za indeksowanie nie odpowiada jednak człowiek, a maszyna. Roboty kierują się twardym wytycznymi, klasyfikując stronę według konkretnych parametrów. Z jednej strony mowa tu o jakości tekstów na portalu. Dotyczy np. poprawności składni, pisowni, czy też atrakcyjności informacji. Z drugiej strony inteligentne algorytmy badają portal pod kątem technicznym. Sprawdzają m.in. szybkość wczytywania strony www, zawartość metadanych, kod źródłowy. W sumie na liście znajdują się setki wskaźników, a waga każdego z nich jest inna. W Agencji Marketingowej Grafit potrafi zoptymalizować strony uwzględniając te wszystkie założenia. Wygrywamy ze sztuczną inteligencją wiedzą oraz kreatywnością. Dzięki temu strony www naszych klientów okupują czołowe miejsca wyszukiwarek i tych pozycji wcale nie mają zamiaru opuszczać.

WYCENA

Potrzebna wycena?

Wypełnij krótki formularz, na podstawie którego będziemy mogli dokonać wyceny. W razie potrzeby pomożemy Ci dobrać odpowiednie narzędzia marketingowe do realizacji twojego celu.
BLOG

Social media

Social media zakorzenił się w naszym życiu na tyle, że spędzamy tam dużą część swojego czasu. Wraz ze wzrostem ich…