Przejdź do treści

Usługi:

Po opracowaniu strategii marketingowej na nasze barki bierzemy ciężar jego wykonania

Powstają konkretne projekty graficzne, opracowania tekstowe i inne elementy kampanii. Gdy propozycje zostaną zaakceptowane, przystępujemy do realizacji założeń. Całościowe wsparcie oraz rzetelne wykonanie pracy stanowią jeden z sekretów naszego sukcesu.

Outsourcing marketingu

W marketingu potrzeba wiedzy, doświadczenia, doskonałej znajomości rynku, odpowiednich narzędzi oraz kreatywności i biznesowej intuicji. To pakiet korzyści, jaki zawsze otrzymują nasi klienci. Pomagamy każdemu wskoczyć na wyższy poziom marketingowego rozwoju.

W ramach współpracy oferujemy:
Zlecasz, akceptujesz i czekasz na efekty

Jako wieloletni pasjonaci świata marketingu nigdy nie chodzimy na skróty, dlatego podejmując się w współpracy z nami, można liczyć na kompleksowe wsparcie. Z klientami jesteśmy od samego początku, czyli chwili tworzenia strategii. Zawsze stawiamy na zindywidualizowane projekty, bo wierzymy, że każdy produkt lub marka czymś się wyróżnia. Potrafimy dokładnie zdiagnozować ten element i w oparciu o potencjały przedsiębiorstwa trafić do odpowiedniej grupy docelowej klientów.

Po analizie rynku i opracowaniu strategii marketingowej oraz zaplanowaniu budżetu, na naszych barkach spoczywa ciężar skutecznego wykonania zadania. To moment, w którym wcześniej stworzone plany nabierają namacalnych kształtów. Powstają konkretne projekty graficzne, opracowania tekstowe i inne elementy kampanii np. strony internetowe lub pomysły eventowe. Gdy propozycje zostaną zaakceptowane, przystępujemy do realizacji założeń. Całościowe wsparcie oraz rzetelne wykonanie pracy stanowią jeden z sekretów naszego sukcesu.

Przejrzystość wykonanych prac oraz osiągniętych efektów

Dokładnie nakreślamy, czego można się spodziewać po oferowanych usługach oraz na jakie korzyści można liczyć. Wierzymy, że budowanie skutecznych kampanii reklamowych wymaga zaufania i każdego dnia pracujemy, aby je zdobyć, pokazując, że doskonale znamy się na swojej pracy.

Nie trzeba wierzyć nam na słowo. Szczegółowo raportujemy przebieg współpracy. Klienci otrzymują drobiazgowe zestawienia liczbowe, a te zawsze mówią prawdę. Dzięki nim dokładnie wiesz, ile zaplanowanych środków zostało już rozdysponowanych. Informujemy również o efektach zaplanowanych działań. Monitoring prowadzimy przy pomocy nowoczesnych systemów. Gwarantują one pozyskiwanie rzetelnych, obiektywnych oraz realnych danych. Agencja Marketingowa Grafit to Twój partner od najtrudniejszych zadań i wyzwań.

WYCENA

Potrzebna wycena?

Wypełnij krótki formularz, na podstawie którego będziemy mogli dokonać wyceny. W razie potrzeby pomożemy Ci dobrać odpowiednie narzędzia marketingowe do realizacji twojego celu.