Przejdź do treści

Usługi:

Pasja, kreatywność, zaangażowanie – nasz przepis na dobrą stronę www!

Jeśli jesteś na naszej stronie i czytasz te słowa, oznacza to, że znamy się na swojej pracy i potrafimy przyciągnąć uwagę internautów. Z Twoją stroną może być podobnie, jeśli jej stworzenie powierzysz nam.

Strony internetowe

Projektowaniem stron internetowych zajmujemy się kompleksowo, dbając również o kwestie związane z hostingiem (miejscem na serwerze) i domeną (adresem internetowym). Od razu otrzymujesz także stronę www zoptymalizowaną pod kątem wyszukiwarek. Dbamy m.in. o przestrzeganie podstawowych zasad SEO. Dzięki temu firma będzie pojawiała się wysoko podczas wyszukiwania konkretnych haseł przez internautów, przyciągając uwagę klientów. W ten sposób zwiększysz rozpoznawalność marki lub sprzedaż.

Jestesmy nastawieni na cele biznesowe:

Nie masz responsywnej strony – tracisz wielu klientów!

Według badań agencji We Are Social oraz Hoosuite już kilka lat temu pokonana została bariera 50% udziałów telefonów komórkowych w ruchu internetowym i można mówić raczej o stałym trendzie wzrostowym. Oznacza to, że ogromna część osób szuka usług lub dokonuje zakupów wykorzystując smartfon. W tym miejscu na scenę wkracza responsywność. Strona responsywna to taka, która automatycznie dopasowuje się do wielkości wyświetlanego ekranu. Zdjęcia i treść zawsze posiadają dogodny format, bez względu na typ urządzenia mobilnego. Do ich komfortowego przeglądania powinien wystarczyć jeden palec. Tym atutem zawsze mogą pochwalić się portale tworzone przez specjalistów Agencji Marketingowej Grafit. Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań, tworząc przejrzyste i czytelne, a dzięki temu atrakcyjne strony responsywne, które optymalnie wyświetlają się zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i desktopach.

Strony www przyjemnie w przeglądaniu i łatwe w administrowaniu

W Agencji Marketingowej Grafit myślimy długofalowo. Zależy nam nie tylko na skuteczności projektowanych stron, ale także ich łatwej obsłudze. Temu celowi służy CMS (Content Management System), w Polsce znany pod nazwą System Zarządzania Treścią. Upraszczając mamy tu na myśli panel administratora. Z jego pomocą, korzystając z przeglądarki, da się swobodnie zarządzać stroną np. w celu dodania treści, wymiany zdjęć lub aktualizacji danych. Dobrej jakości CMS, a tylko takie otrzymują nasi klienci, powinien zapewniać możliwość łatwej edycji, czyli dawać dostęp do funkcjonalności intuicyjnych w obsłudze. Liczy się też szybkość działania panelu oraz bezpieczeństwo z jego korzystania. Oczywiście system musi być niezawodny, czyli np. dostępny z każdego miejsca. Ponadto obsługa panelu administracyjnego powinna być możliwa zarówno z poziomu laptopa, jak i urządzeń mobilnych.

WYCENA

Potrzebna wycena?

Wypełnij krótki formularz, na podstawie którego będziemy mogli dokonać wyceny. W razie potrzeby pomożemy Ci dobrać odpowiednie narzędzia marketingowe do realizacji twojego celu.
BLOG

Jak przygotować materiały do strony internetowej?

Przeczytaj krótki artykuł i dowiedz się jak przygotować materiały do swojej strony internetowej.