Strony internetowe

Jednym z ważniejszych elementów wpływającym na wizerunek firmy jest strona internetowa, która bezpośrednio przyczynia się do budowania relacji z klientami. Nasz zespół zajmuje się tworzeniem stron internetowych dostosowanych do profilu działalności, dzięki której klienci będą mogli łatwiej zapoznać się z ofertą.

Przygotuj swój biznes na pokolenie Z

Pokolenie Z lub inaczej pokolenie C od ang. connect, communicate, change. To osoby urodzone po 1995 roku. Nie znają życia bez Internetu i social media. Są otwarci i twórczy, ale niełatwo przychodzi im skupienie uwagi na jednym zadaniu. Ich główne cechy to mobilność, szybka reakcja na zmiany i realistyczne podejście do życia.
Nie wyobrażają sobie codziennego życia bez Internetu, na co dzień dzielą się swoją opinią, robią zakupy, czy szukają interesujących ich treści, są w ciągłym kontakcie ze światem za pośrednictwej globalnej sieci.

Prosta obsługa w panelu administratora

Strony internetowe oparte na systemach zarządzania treścią (CMS) umożliwiają proste zarządzanie zamieszczonymi na stronach treściami za pomocą intuicyjnego edytora tekstu, podobnego do word’a. Dzięki temu możesz samodzielnie zmieniać, dodawać lub usuwać zamieszczone na stronie treści bez znajomości programowania.
Teraz możesz zarządzać swoją stroną internetową za pomocą przeglądarki internetowej, jak również za pomocą aplikacji na telefon z android lub ios.

Idealne na wszystkich urządzeniach

Responsive Web Design to odpowiedni projekt strony internetowej, której układ automatycznie dostosowuje się do wielkości ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlana. Dzięki temu strona internetowa będzie tak samo czytelna na smartfonie, tablecie czy komputerze.
Technologia RWD jest preferowana przez wyszukiwarkę Google, oznacz to że strony wykonane w tej technologii osiągają lepszą pozycję w wynikach wyszukiwań.

Integracja strony z social media

Na życzenie klienta możemy połączyć naszą stronę internetową z popularnymi mediami społecznościowymi, tak aby zamieszczane na stronie treści publikowane były automatycznie na profilach społecznościowych. Dzięki temu w łatwy sposób możecie budować stałe relacje ze swoimi klientami.

Niezwykle szybki hosting

Polecamy usługi firmy Smarthost, która zapewnia hosting na najwyższym poziomie. Dzięki technologii LiteSpeed, wysokich zasobach serwera i najszybszych dyskach NVMe (obecnie najszybszy typ dysków) możliwa jest najwyższa wydajność. Dostępny w pakiecie Litespeed Cache w połączeniu z dedykowanym serwerem Redis pozwala na osiągnięcie najwyższej możliwej szybkości działania strony internetowej.

Dysk NVMe

Przechowywanie plików strony internetowej na najszybszym możliwym typie dysków

LiteSpeed

Serwer oparty na technologii LiteSpeed obsługujący nowoczesne technologie

Redis

Nowoczesnego magazyn danych wykorzystywany jako cache o pojemności 200MB

Strona zgodna z prawem

Zapewniamy pełną zgodność naszych stron z obowiązującym prawem. Formularze kontaktowe spełniają wymogi ustawy o ochronie danych osobowych (RODO).
Na stronach zamieszczamy również stosowną informację o użytych technologiach (Cookies) oraz pomagamy w tworzeniu polityki prywatności zgodnej z państwa działalnością.

Licencjonowane zdjęcia i legalne treści

Dbamy o prawa autorskie, dlatego na naszych stronach zamieszczamy jedynie zdjęcia otrzymane od klientów lub zakupione od najlepszych fotografów na świecie z Adobe Stock.
Pomagamy również naszym klientom w przygotowaniu odpowiednich treści tekstowych, bądź piszemy je sami na Państwa zlecenie.

Potrzebna wycena?

Wypełnij krótki formularz, na podstawie którego będziemy mogli dokonać wyceny. W razie potrzeby pomożemy Ci dobrać odpowiednie narzędzia marketingowe do realizacji twojego celu.

Jak przygotować materiały do strony internetowej?

Przeczytaj krótki artykuł i dowiedz się jak przygotować materiały do swojej strony internetowej.