Przejdź do treści

Usługi:

Usługi informatyczne

Zajmujemy się m.in.: obsługą i migracją stron internetowych, audytami, hostingiem i domenami, działaniami optymalizującymi, SEM, SEO, usługami programistycznymi oraz aktualizacją treści.

Usługi informatyczne

Obsługa stron internetowych wraz aktualizacją treści

Wpisujesz adres w przeglądarkę i strona internetowa działa. Tyle o obsłudze portali WWW muszą wiedzieć nasi klienci. Resztą zajmiemy się my! Oferujemy kompleksową obsługę wirtualnej rzeczywistości. Dotyczy to zarówno kwestii administracyjnych, jak i spraw związanych z aktualizacją treści, jeśli takiej właśnie usługi również potrzebujesz. W pełni profesjonalnie zabezpieczymy techniczne oraz merytoryczne działanie firmowej strony, bloga lub sklepu. Dbamy również o kwestie ochrony stron WWW, pamiętając, aby zawsze posiadały niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa. Korzystając z naszej oferty oszczędzasz mnóstwo czasu, który możesz poświęcić na prowadzenie przedsiębiorstwa.

Audyty i optymalizacja stron internetowych

Na rynku nieustannie pojawiają się nowe rozwiązania. Coś co kilku lat temu było innowacją, dziś da się określić mianem przestarzałego systemu. Niestety schemat ten dotyczy także stron internetowych, dlatego proponujemy usługę audytu oraz optymalizacji portali WWW. Chętnie podejmiemy się profesjonalnej oceny np. kodu strony, wskazując przy pomocy odpowiednich narzędzi, czy istnieją niedociągnięcia, które warto poprawić. Jesteśmy w stanie wdrożyć zaproponowane rozwiązania, np. przyśpieszając wczytywanie się strony. W razie potrzeby odświeżymy także layout i zwiększymy jakość treści zgodnie z zasadami SEO. Audyt oraz optymalizacja stron WordPress dotyczy zarówno strony technicznej, jak i merytorycznej.

Integracje stron internetowych

Strony WordPress dają użytkownikom wiele korzyści. Jedną z nich jest możliwość integracji z zewnętrznymi systemami informatycznymi, co również realizujemy w Agencji Marketingowej Grafit. Każde takie działanie poprzedzamy drobiazgową analizą, aby podjęte kroki zawsze było dokładnie skrojone pod potrzeby naszych partnerów. Integracje do stron WordPress mogą dotyczyć m.in. stanów magazynowych, produktów, sprzedaży, czy też obsługi przesyłek kurierskich. Po przeprowadzeniu integracji, precyzyjnie badamy skuteczność całego przedsięwzięcia. Skrupulatnie testujemy kompatybilność poszczególnych rozwiązań, aż do momentu, gdy cały system osiągnie maksimum wydajności.

Hostingi oraz domeny

Bez nich żadna strona nie ma prawa istnieć. Hosting oraz domena stanowią absolutne minimum, aby zaistnieć w Internecie. Domena to w tłumaczeniu na język użytkownika fizyczny adres portalu w sieci. Po wpisaniu go w przeglądarkę, trafiamy na stronę WWW konkretnego przedsiębiorstwa. Z kolei hosting da się określić mianem serwera, swoistego magazynu odpowiedzialnego za przechowywanie publikowanych treści, a więc jak widać to kluczowy element działania. W przypadku dostępnych hostingów oraz domen mamy do czynienia z bardzo różną jakością usług oferowanych przez dostawców. W agencji Grafit doskonale wiemy jednak, które z nich są warte uwagi i naszym klientom zawsze dostarczamy jedynie najlepsze dla ich firm opcje.

Backup i suport – twoje dane zawsze bezpieczne

Choć w internecie wszystko wydaje się wirtualne to jednak podobnie jak w rzeczywistości może ulec uszkodzeniu. W realnym świecie w takiej sytuacji są dwa wyjścia, naprawiasz sprzęt lub go wyrzucasz. Wirtualna rzeczywistość daje jednak dodatkowe rozwiązanie i my zawsze po nie sięgamy z korzyścią dla naszych klientów. Mowa oczywiście o systematycznych backupach, czyli kopiach zapasowych treści. Usługa dotyczy m.in. plików, baz danych i poczty mailowej. Kopie tworzymy bardzo systematycznie, a więc w przypadku ataku hackerskiego lub błędu użytkownika jesteśmy w stanie odzyskać kluczowe dla firmy informacje. Oferujemy również pełne wsparcie klienta w przypadku jakichkolwiek problemów technicznych z portalem.
WYCENA

Potrzebna wycena?

Wypełnij krótki formularz, na podstawie którego będziemy mogli dokonać wyceny. W razie potrzeby pomożemy Ci dobrać odpowiednie narzędzia marketingowe do realizacji twojego celu.