Przejdź do treści

Usługi:

Miliardy złotych do wzięcia! Zbuduj sklep internetowy i zgarnij swój udział!

W 2019 r. wartość rynku e-commerce w Polsce szacowano na 50 mld zł. Jeśli do tej pory zastanawialiście się, dlaczego warto zainwestować w sklep internetowy, dane z raportu Statista Digital Market Outlook powinny rozwiać jakiekolwiek wątpliwości.

Sklepy internetowe

Tworzymy sklepy internetowe łatwe w zarządzaniu

Polska znajduje się wśród kilkunastu najszybciej rosnących rynków e-commerce. Nic więc dziwnego, że sklepy internetowego powstają jak przysłowiowe grzyby po deszczu i wyróżnienie się z tego tłumu staje się coraz trudniejsze. Projektujemy atrakcyjne interfejsy zakupowe, bo korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań oraz śledzimy aktualne trendy. Klientom oferujemy wiele możliwości wyboru. Możemy stworzyć sklep internetowy od podstaw lub wykorzystać jeden ze sprawdzonych szablonów, praktycznie od razu gotowych do użycia.

Co zyskują klienci?

Sklep, nawet ten wirtualny, musi przyciągać klientów, ale w intrenecie zasady gry są nieco inne. Konsumentom należy zapewnić szereg korzyści, aby sfinalizowali zakup. Dzięki nam kupujący zyskują maksymalnie wiele, co da się pozytywnie odczuć w firmowym budżecie. Przede wszystkim dbamy o atrakcyjną szatę graficzną portalu. Potrafimy znaleźć idealny balans między efektownym designem, a przejrzystymi treściami. Zrównoważony układ strony oraz jej grafika ułatwiają przeglądanie produktów w katalogach. Udało nam się to dodatkowo usprawnić m.in. przy pomocy wygodnych w obsłudze wyszukiwarek z filtrami. Poza tym szablony naszych sklepów internetowych pozostają responsywne. Oznacza to, że dostosowują się do wielkości ekranów urządzeń mobilnych. W ten sposób każdy posiadacz smartfona staje się potencjalnym klientem. Nie można zapomnieć o szybkości działania portalu. Zaprojektowane przez nas strony ładują się sprawnie, aby konsument nie musiał czekać.

Co zyskuje firma?

Sklep internetowy nie ma końca. Można w nim prezentować nieskończona liczbę produktów, zwiększając szansę na sprzedaż jednego z nich. To tym prostsze, że zaprojektowane przez nas rozwiązania, zwiększają średni czas przebywania klienta na stronie, co pozwala wyświetlić mu więcej towarów. Lista korzyści na tym się wcale nie kończy. Tworzymy sklepy internetowe łatwe w zarządzaniu. Dotyczy to zarówno treści, jak i strony technicznej. Właścicielom zapewniamy dodatkowo dostęp do wyszukiwarki klientów oraz bardzo precyzyjnych statystyk sprzedażowych, także w zakresie zakupów, które nie zostały sfinalizowane. Kolejną korzyść stanowią inteligentne algorytmy w zakresie zarządzania stanami magazynowymi. Zawsze wiesz, ile towaru znajduje się w magazynie. Oczywiście nie zapominamy o zabezpieczeniach! Oferujemy w pełni bezpiecznie rozwiązania o bardzo wysokim poziomie ochrony, co uniemożliwia ingerencję w system przez osoby niepożądane.

Sprzedajesz w wielu miejscach? Zintegrujemy Twoje kanały sprzedażowe

Własny sklep internetowy to wyjątkowy atut, ale w dobie licznych serwisów aukcyjnych wielu sprzedawców decyduje się na wystawianie swoich produktów na najpopularniejszych portalach. To zrozumiałe i jak najbardziej logiczne działanie z punktu widzenia potencjału biznesowego, lecz zarządzanie wieloelementowym systemem sprzedażowym często przekracza możliwości jednego człowieka. Wcale jednak nie musi tak być! Tworząc Twój sklep możemy zintegrować go z innymi portalami aukcyjnymi. Od teraz całym procesem będziesz zarządzał komfortowo w jednym miejscu, oszczędzając czas. To samo jesteśmy w stanie zrobić w przypadku obsługi firm kurierskich. Integracja przyśpieszy realizację zamówień, a więc zadowolenie klientów. Dzięki nam sklep pojawi się również na najpopularniejszych porównywarkach cen. Warto nam zaufać i postawić na zautomatyzowane procesy, bo dzięki nim firma ma szansę wskoczyć na kolejny poziom rozwoju.

WYCENA

Potrzebna wycena?

Wypełnij krótki formularz, na podstawie którego będziemy mogli dokonać wyceny. W razie potrzeby pomożemy Ci dobrać odpowiednie narzędzia marketingowe do realizacji twojego celu.
BLOG

Jak przygotować ofertę produktową w sklepie internetowym?

Jeżeli sprzedajemy bądź kupujemy za pośrednictwem Internetu, to jaki produkt wybierzemy zależy w dużej mierze od zdjęcia produktowego…