ADK Autoserwis

Sklep internetowy, e-commerce, hosting

Opis projektu

Sklep prowadzący sprzedaż dewocjonaliów, książek religijnych oraz upominków zwrócił się do nas z zamiarem inwestycji we własny sklep internetowy. Podjęliśmy wyzwanie, zaprojektowaliśmy w pełni funkcjonalny sklep internetowy oparty na systemie zarządzania treścią WordPress oraz dodatku WooCommerce. Wybraliśmy ten rodzaj technologii w oparciu o doświadczenie i wymogi inwestora.
W ramach tego zlecenia zaprojektowaliśmy layout sklepu oraz proces zakupu, aby były zgodne z wymogami naszego klienta. Zastosowaliśmy technologię Responsive Web Design, dzięki której sklep prawidłowo wyświetli się na wszystkich rodzajach nowoczesnych urządzeń.
Proces zakupu obejmował możliwość dokonania płatności online, w celu zapewnienia wygody użytkownikom sklepu. Dlatego zintegrowaliśmy platformę WooCommerce z płatnościami online tpay.com. Aby było to możliwe musieliśmy spełnić wymogi dotyczące bezpieczeństwa sklepu narzucone przez operatora płatności. W tym między innymi zabezpieczenie certyfikatem SSL.
Projektując sklep internetowy wzięliśmy pod uwagę przepisy dotyczące ochrony danych osobowych, aby proces zakupy, czy zakładania konta były zgodne z aktualnymi wymogami prawa. Gotowy sklep internetowy umieściliśmy na szybkim hostingu, który jest w stanie zapewnić płynne i niezawodne działanie.

Szczegóły projektu

Data
Czerwiec 2019
Klient
Sklep Pod Aniołem

Zastosowane technologie

Responsive Web Design

Doskonały wygląd na wszystkich urządzeniach

Płatności online

Ułatwienie procesu zakupu

Bezpieczeństwo danych

Zabezpieczenie certyfikatem SSL

Szybki hosting strony

Szybkość działania sklepu