Przejdź do treści

ADK Autoserwis

Opis projektu

Otrzymaliśmy zadanie zaprojektowania nowej strony internetowej dla warsztatu samochodowego. Odświeżyliśmy nie tylko wygląd strony ale nadaliśmy jej również nową funkcjonalność ułatwiającą klientom kontakt z firmą.

Opracowany przez nas szablon strony, dzięki zastosowaniu technologii RWD (Responsive Web Design), pozwala stronie internetowej dopasować się do urządzenia, na którym jest wyświetlana. Dzięki temu ułatwiliśmy klientom korzystającym ze smartfonów znalezienie informacji o naszym kliencie.

Dodatkowo zamieściliśmy na stronie przyciski umożliwiające wyznaczenie trasy dojazdu do warsztatu oraz wykonanie połączenia telefonicznego bez konieczności przypisywania numeru.

Nasza usługa obejmowała również napisanie treści na stronę internetową opisującą zakres i specyfikę usług naszego klienta. Wykonując zlecenie skupiliśmy się również na dostarczeniu klientom warsztatu wartościowych treści. W rezultacie po trzech miesiącach od publikacji nowej strony osiągnęła ona lepszą pozycję w wynikach wyszukiwania niż wcześniej i znalazła się w top-10 wyników wyszukiwania. To z kolei przełożyło się na wzrost liczby użytkowników strony i klientów firmy.

Podczas realizacji tego zlecenia okazało się że nasz klient może zaoszczędzić przenosząc swoją domenę i hosting do innego operatora. W takiej sytuacji nie mogliśmy zostawić tego obojętnie, dlatego w ramach jednego zlecenia przenieśliśmy stronę do nowego operatora. W efekcie nasz klient zaoszczędził ok. 50% kosztów związanych z utrzymaniem swojej strony internetowej

Szczegóły projektu
Data
Maj 2019
Klient
ADK Autoserwis
Strona www
Zastosowane technologie

Responsive Web Design

Doskonały wygląd na wszystkich urządzeniach

Google Maps

Łatwe wyznaczenie trasy oraz nawiązanie kontaktu

Optymalizacja SEO

Lepsza pozycja strony w wynikach wyszukiwania

Nowy hosting strony

Niższe koszty utrzymania strony

WYCENA

Potrzebna wycena?

Wypełnij krótki formularz, na podstawie którego będziemy mogli dokonać wyceny. W razie potrzeby pomożemy Ci dobrać odpowiednie narzędzia marketingowe do realizacji twojego celu.